Dekorace 

Počet produktů: 17
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
 • 1 459 Kč

  Tato velice netradiční kytice je zvláštní typem použitého materiálu. Je tvořena z hrnkových květin, které se dají zalévat a tím vydrží opravdu hodně dlouho. Až se vám přestanou líbít v kytici zelené listy, které jsou řezané (i když uschnou, vypadají dobře), nebo budete chtít nazdobit víc míst doma, stačí kytici rozpustit a umístit květiny do květináčů.

  1 459 Kč
 • 769 Kč

  Tato dekorace se nejvíce hodí pro malé slečny, které mají rády růžovou. Můžou si kytičku dát na psací stůl, ale klidně i na okno, na které nebude svítit přímé sluneční záření.

  769 Kč
 • 1 495 Kč

  Dekorace v tomto provedení má mnoho možností využití. Můžete ji darovat jako dárek někomu, komu nechcete dát klasickou kytici nebo někomu, o kom víte, že nemá možnost vyměňovat vodu ve váze, třeba jako starší lidé. Také ji můžete použít na stůl, kde se bude odehrávat nějaká společenská akce, případně na recepci.

  1 495 Kč
 • 689 Kč

  Dekorace v dřevěné nádobě s použitím svíčky a hrnkových kytiček je ideální pro nazdobení jakékoliv místnosti ve vašem domě. Udělá radost zvlášť v měsících, kdy nám moc nesvítí sluníčko.

  689 Kč
 • 1 085 Kč

  Dekorace s gerberami na dlouhých stoncích a pletenými listy v dolní části působí vesele a hodí se na recepci, bar nebo na jakýkoliv stůl, kde bude tato dekorace vynikat, ale nebude překážet při rozhovoru mezi lidmi, kteří sedí okolo něj.

  1 085 Kč
 • 1 159 Kč

  Tato barevná veselá dekorace je ideální do málo osvětlených míst. Svými barvami dokáže rozveselit sebetmavší kout.

  1 159 Kč
 • 1 379 Kč

  Dekorace je zajímavá použitím dvou misek propojených okrasnými větvemi. Květiny jsou kombinované: jak řezané, tak hrnkové. Protože je dekorace nízká, můžete ji umístit téměř na jakékoliv místo, kde na dekoraci uvidíte jak z horní části tak ze strany.

  1 379 Kč
 • 1 085 Kč

  Dekorace která je částečně umělá, vydrží opravdu hodně dlouho a hodí se například na botník nebo někam na poličku, případně skříňku ke zdi.

  1 085 Kč
 • 1 139 Kč

  Dekorace vypadá, že je ze živých květů, ale opak je pravdou. V dnešní době existují umělé květy, které vypadají opravdu jako živé, proto se z nich dá udělat spousta zajímavých dekorací. Tuto dekoraci je možné použít v jakémkoliv ročním období, na jakékoliv místo.

  1 139 Kč
 • 1 259 Kč

  Tato elegantní romantická dekorace se hodí na narozeninový stůl mladé slečně, k nazdobení stolu při křtinách jak malé holčičky, tak malého chlapečka, díky použití modrých květů, ale i na recepci. Je obzvláštněna ručně pleteným listem, ale i zajímavým materiálem.

  1 259 Kč
 • 4 479 Kč

  Tato velká dekorace je zajímavá koulemi, které jsou ručně obloženy menšími zelenými listy, použitím zajímavých květů a zapletených listů. Tuto dekoraci můžete umístit do haly, k vchodovým dveřím nebo do velké místnosti.

  4 479 Kč
 • 945 Kč

  Dekorace je pro romanticky naladěné lidičky. Můžete je dát na stůl k oslavám, určeným pro mladou slečnu nebo na oslavu narození malé holčičky.

  945 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek