Valentýn 

Počet produktů: 16
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
 • 1 085 Kč

  Dekorace s gerberami na dlouhých stoncích a pletenými listy v dolní části působí vesele a hodí se na recepci, bar nebo na jakýkoliv stůl, kde bude tato dekorace vynikat, ale nebude překážet při rozhovoru mezi lidmi, kteří sedí okolo něj.

  1 085 Kč
 • 1 159 Kč

  Tato barevná veselá dekorace je ideální do málo osvětlených míst. Svými barvami dokáže rozveselit sebetmavší kout.

  1 159 Kč
 • 1 735 Kč

  Dvě propojené srdce tvoří jeden celek, stejně jako dva lidé kteří se milují. Proto nezapomeňte obdarovat svoji milovanou, třeba zrovna touto dekorací, kterou si může dát na místo, kde na ni uvidí ze všech stran a díky tomu na Vás nepřestane myslet ani nachviličku.

  1 735 Kč
 • 659 Kč

  Kytice je nevšední svým obdélníkovým uspořádáním karafiátů, proto se nejvíce hodí pro dámy které mají rády věci s nádechem originality. Kytičku umístěte nejlépe na nižší stůl jako je třeba konferenční, aby vyniklo uspořádání květů.

  659 Kč
 • 1 055 Kč

  Kytička je vázaná do dvou pater. Protože je vázaná z růží, je sama osobě elegantní, ale abychom jí dodali trošičku modernější nádech, přidali jsme k ní klacíčky a styl vazby jsme udělali do "kornoutu" Kytička není díky svému stylu vazby moc velká, proto je vhodné ji darovat k svátku, jako pozornost pro někoho, komu chcete udělat radost, případně k výročí.

  1 055 Kč
 • 619 Kč

  Kytička pro mladou slečnu nebo pro paní, která slaví svátek, narozeniny, ale i jiné významné akce. Je to kytice, která je vhodná i do prostor, které nejsou moc velké. Můžete ji umístit na jakýkoliv stůl, ke zdi nebo do poličky.

  619 Kč
 • 829 Kč

  Kytice vázaná do tvaru srdce se hodí na Valentýna, Mezinárodní den žen, Den matek nebo kdykoliv když chcete udělat radost milované osobě. Tráva, která je zapletená do copu okolo, ještě víc zvýrazní tvar srdce. Můžete ji postavit na jídelní stůl nebo na jakékoliv místo, kde bude možné se na kytici dívat seshora.

  829 Kč
 • 1 875 Kč

  Kytice je zajímavá svým nevšedním tvarem, který připomíná luk. Je ideální pro někoho, kdo má rád hodně zajímavé originální věci.

  1 875 Kč
 • 899 Kč

  Touto kyticí uděláte určitě radost ženě, která má ráda nevšední věci. Hodí se jako dárek k narozeninám a promoci. Umístění kytice je ideální na jídelním stole.

  899 Kč
 • 1 885 Kč

  Kytice je vhodná pro něžné romantické duše jako dárek k narozeninám a určitě potěší i novopečenou maminku. V místnosti se nejvíce bude vyjímat na jídelním stole.

  1 885 Kč
 • 795 Kč

  Kytice s ručně pletenou trávou působí netradičním dojmem, ale díky růžové barvě i romanticky. Proto se hodí nejvíce k narozeninám pro malé holčičky i mladé ženy. Umístění je vhodné do dětského pokojíčku na menší stolek, ale i na velký stůl do jídelny.

  795 Kč
 • 1 579 Kč

  Pokud chcete darovat větší kytici k narozeninám nebo k promoci, s touhle určitě neuděláte chybu. Ideální umístění pro tuto kytici bude nějaké místo u zdi, kde vynikne struktura květin a listů.

  1 579 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek