Zima 

Počet produktů: 18
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
 • 1 649 Kč

  Kytice, která je větší, ale je vázaná do tvaru kornoutu. Proto je lepší ji umístit do nějaké vyšší skleněné stabilní vázy. Skleněné proto, aby vynikl celý tvar kytice a omotání stonku organzou. Můžete ji darovat k narozeninám, promoci nebo na Valentýna.

  1 649 Kč
 • 1 449 Kč

  Dekorace, která Vám bude dělat radost několik týdnů. Můžete si ji umístit jak venku, tak uvnitř.

  1 449 Kč
 • 1 085 Kč

  Dekorace s gerberami na dlouhých stoncích a pletenými listy v dolní části působí vesele a hodí se na recepci, bar nebo na jakýkoliv stůl, kde bude tato dekorace vynikat, ale nebude překážet při rozhovoru mezi lidmi, kteří sedí okolo něj.

  1 085 Kč
 • 1 159 Kč

  Tato barevná veselá dekorace je ideální do málo osvětlených míst. Svými barvami dokáže rozveselit sebetmavší kout.

  1 159 Kč
 • 589 Kč

  Dekorace je netradiční otočenou miskou a dekorací umístěnou z hora misky. Nejvíce se hodí na konferenční stůl.

  589 Kč
 • 1 355 Kč

  Dekorace, která je krásná jak na podzim, tak na celý rok. Můžete si ji umístit na stůl, parapet nebo do kanceláře.

  1 355 Kč
 • 659 Kč

  Kytice je nevšední svým obdélníkovým uspořádáním karafiátů, proto se nejvíce hodí pro dámy které mají rády věci s nádechem originality. Kytičku umístěte nejlépe na nižší stůl jako je třeba konferenční, aby vyniklo uspořádání květů.

  659 Kč
 • 1 055 Kč

  Kytička je vázaná do dvou pater. Protože je vázaná z růží, je sama osobě elegantní, ale abychom jí dodali trošičku modernější nádech, přidali jsme k ní klacíčky a styl vazby jsme udělali do "kornoutu" Kytička není díky svému stylu vazby moc velká, proto je vhodné ji darovat k svátku, jako pozornost pro někoho, komu chcete udělat radost, případně k výročí.

  1 055 Kč
 • 619 Kč

  Kytička pro mladou slečnu nebo pro paní, která slaví svátek, narozeniny, ale i jiné významné akce. Je to kytice, která je vhodná i do prostor, které nejsou moc velké. Můžete ji umístit na jakýkoliv stůl, ke zdi nebo do poličky.

  619 Kč
 • 829 Kč

  Kytice vázaná do tvaru srdce se hodí na Valentýna, Mezinárodní den žen, Den matek nebo kdykoliv když chcete udělat radost milované osobě. Tráva, která je zapletená do copu okolo, ještě víc zvýrazní tvar srdce. Můžete ji postavit na jídelní stůl nebo na jakékoliv místo, kde bude možné se na kytici dívat seshora.

  829 Kč
 • 1 495 Kč

  Dekorace v tomto provedení má mnoho možností využití. Můžete ji darovat jako dárek někomu, komu nechcete dát klasickou kytici nebo někomu, o kom víte, že nemá možnost vyměňovat vodu ve váze, třeba jako starší lidé. Také ji můžete použít na stůl, kde se bude odehrávat nějaká společenská akce, případně na recepci.

  1 495 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek