• 1 885 Kč
  • 879 Kč
  • 619 Kč
  • 829 Kč
  • 899 Kč
  • 829 Kč
  • 795 Kč
  • 1 579 Kč
  • No special products at this time.

 

About

Flordeco - Simona Markov8

Jsme malá rodinná firma, která se již řadu let věnuje práci a tvoření ze živých i neživých květin.

Po zkušenostech z několika provozů v Brně a Praze, jsem se rozhodli otevřít naše/Vaše květinové studio. Rozhodnutí to bylo nakonec docela jednoduché, protože právě díky výrobě na objednávku můžeme každé jednotlivé vazbě věnovat stoprocentní pozornost a péči, dekorace dotáhnout do nejmenšího detailu a tím uspokojit všechny Vaše přání a zrealizovat Vaše nápady.

Aby Vám naše práce nikdy nezevšedněla, pravidelně se účastníme školení a workshopů a i soutěžíme s našimi výrobky po celé ČR.

Kvalita, originalita, styl a perfektní servis - to jsou jedny z hlavních atributů, které od nás můžete očekávat. Nakonec...naší největší prioritou je spokojený a usměvavý zákazník :)

No a kdo nejsme?

Další nudné květinářství s vazbami bez nápadu ze starého a nekvalitního materiálu...Jo a nemračíme se na zákazníky!

Zkrátka to co děláme, děláme rádi!

Už teď se na Vás moc těšíme! 

Team Flordeco.

 

Our work

Věnujeme se vazbě moderních kytic, tvorbě dekorací ze živých i neživých materiálů pro interiéry bytů, domů či office, květinové výzdobě nejrůznějších akcí a zajištění svatebního květinového servisu.

Zkrátka cokoliv je spjato s květinami, to zajistíme, vymyslíme, zrealizujeme.

Uvědomujeme si, jak vzácný je Váš čas a proto si můžete z pohodlí domova, či kavárny, nebo klidně na ulici při čekání na tramvaj, objednat v našem e-shopu. Je to snadné a rychlé! Vámi vybraný výtvor, Vám pak dovezeme klidně až za Prahu, když budete chtít.

Svatební den...musí být jednoduše perfektní, dokonalý, okouzlující. My to dobře víme, proto přípravě takto důležitého dne věnujeme náležitou pozornost. Vše začíná u nás ve Studiu příjemným posezením, kde se Vám budeme věnovat tak dlouho jak bude třeba, abychom vyšli vstříc všem Vašim představám.

Těšíme se na každou Vaši objednávku a osobní schůzku!

Team Flordeco.

Obchod Flordeco - U santošky 4, Praha 5

Portfolio

Contact

Flordeco
U Santošky 1315/4
150 00 Praha 5

Tel.: 737 071 515

E-mail.: info@flordeco.cz

Otevírací doba:

Pondělí: 10 - 15 hod.
Úterý: 10 - 15 hod.
Středa: 14 - 19 hod.

Obchod Flordeco - Praha 5Obchod Flordeco - Praha 5