• PRUHLEDNY

  Nové květinářství online

  Nabízíme originální vazby květin a sezónní dekorace. Prohlédněte si nabídku-objednejte online nebo telefonicky

 • PRŮHLEDNÝ3

  Designové kytice a dekorace

  Vyberte si z nabídky, objednáte, dodáme-rychle a s úsměvem!

 • PRUHLEDNY

  Objednávky po telefonické domluvě

  Po dobu karantény, pro objednávky prosím volejte. Děkujeme

 • 1 885 Kč
 • 879 Kč
 • 619 Kč
 • 829 Kč
 • 899 Kč
 • 829 Kč
 • 795 Kč
 • 1 579 Kč
 • Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.

 

Kdo jsme

Flordeco - Simona Markov8

Jsme malá rodinná firma, která se již řadu let věnuje práci a tvoření ze živých i neživých květin.

Po zkušenostech z několika provozů v Brně a Praze, jsem se rozhodli otevřít naše/Vaše květinové studio. Rozhodnutí to bylo nakonec docela jednoduché, protože právě díky výrobě na objednávku můžeme každé jednotlivé vazbě věnovat stoprocentní pozornost a péči, dekorace dotáhnout do nejmenšího detailu a tím uspokojit všechny Vaše přání a zrealizovat Vaše nápady.

Aby Vám naše práce nikdy nezevšedněla, pravidelně se účastníme školení a workshopů a i soutěžíme s našimi výrobky po celé ČR.

Kvalita, originalita, styl a perfektní servis - to jsou jedny z hlavních atributů, které od nás můžete očekávat. Nakonec...naší největší prioritou je spokojený a usměvavý zákazník :)

No a kdo nejsme?

Další nudné květinářství s vazbami bez nápadu ze starého a nekvalitního materiálu...Jo a nemračíme se na zákazníky!

Zkrátka to co děláme, děláme rádi!

Už teď se na Vás moc těšíme! 

Team Flordeco.

 

Co děláme

Věnujeme se vazbě moderních kytic, tvorbě dekorací ze živých i neživých materiálů pro interiéry bytů, domů či office, květinové výzdobě nejrůznějších akcí a zajištění svatebního květinového servisu.

Zkrátka cokoliv je spjato s květinami, to zajistíme, vymyslíme, zrealizujeme.

Uvědomujeme si, jak vzácný je Váš čas a proto si můžete z pohodlí domova, či kavárny, nebo klidně na ulici při čekání na tramvaj, objednat v našem e-shopu. Je to snadné a rychlé! Vámi vybraný výtvor, Vám pak dovezeme klidně až za Prahu, když budete chtít.

Svatební den...musí být jednoduše perfektní, dokonalý, okouzlující. My to dobře víme, proto přípravě takto důležitého dne věnujeme náležitou pozornost. Vše začíná příjemným posezením, kde se Vám budeme věnovat tak dlouho jak bude třeba, abychom vyšli vstříc všem Vašim představám.

Těšíme se na každou Vaši objednávku a osobní schůzku!

Team Flordeco.

 

Reference

Na FB o nás napsal Robert Š.

"Flordeco pracuje s opravdu čerstvými květinami. Poslední kytice vydržela tři týdny."

Na Google o nás napsal Jiří D.

"Krásné květiny, doporučuji! Objednávám předvolené kytice online a vyzvedávám osobně...Kytice Vanda je zatím favorit- nikdy nezklamala :-) Výhoda je, že vím předem jak bude kytice vypadat."

Na Google o nás také napsala Renata

"Recenze většinou nepíšu, jen když jsem opravdu hodně spokojená a se službami Flordeco jsem vskutku byla. Ve Flordeco totiž nic není nemožné-vše se dá zařídit a to jen díky nad míru vstřícné a vždy usměvavé a spolehlivé paní majitelce. :-)

Okno mi zdobí krásná květinová dekorace, měla jsem koupeny i jarní květiny v květináčích i řezané tulipány ( ty mi hodně dlouho vydržely ve váze, což se mi stalo snad poprvé..) a věřím, že to není poslední kousek, který mám z Flordeco objednaný. S čistým svědomím mohu doporučit."

Spolupracujeme

- ÚMČ Praha, dodáváme květiny na nejrůznější akce.

 

Kontakt

Flordeco - vaše květinové studio

Tel.: 737 071 515

E-mail.: info@flordeco.cz