Oslavy 

Počet produktů: 25
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek
 • 1 579 Kč

  Pokud chcete darovat větší kytici k narozeninám nebo k promoci, s touhle určitě neuděláte chybu. Ideální umístění pro tuto kytici bude nějaké místo u zdi, kde vynikne struktura květin a listů.

  1 579 Kč
 • 619 Kč

  Kytička pro mladou slečnu nebo pro paní, která slaví svátek, narozeniny, ale i jiné významné akce. Je to kytice, která je vhodná i do prostor, které nejsou moc velké. Můžete ji umístit na jakýkoliv stůl, ke zdi nebo do poličky.

  619 Kč
 • 829 Kč

  Kytice vázaná do tvaru srdce se hodí na Valentýna, Mezinárodní den žen, Den matek nebo kdykoliv když chcete udělat radost milované osobě. Tráva, která je zapletená do copu okolo, ještě víc zvýrazní tvar srdce. Můžete ji postavit na jídelní stůl nebo na jakékoliv místo, kde bude možné se na kytici dívat seshora.

  829 Kč
 • 1 459 Kč

  Tato velice netradiční kytice je zvláštní typem použitého materiálu. Je tvořena z hrnkových květin, které se dají zalévat a tím vydrží opravdu hodně dlouho. Až se vám přestanou líbít v kytici zelené listy, které jsou řezané (i když uschnou, vypadají dobře), nebo budete chtít nazdobit víc míst doma, stačí kytici rozpustit a umístit květiny do květináčů.

  1 459 Kč
 • 1 885 Kč

  Kytice je vhodná pro něžné romantické duše jako dárek k narozeninám a určitě potěší i novopečenou maminku. V místnosti se nejvíce bude vyjímat na jídelním stole.

  1 885 Kč
 • 899 Kč

  Touto kyticí uděláte určitě radost ženě, která má ráda nevšední věci. Hodí se jako dárek k narozeninám a promoci. Umístění kytice je ideální na jídelním stole.

  899 Kč
 • 829 Kč

  Kytice se hodí jak pro ženy s láskou k extravaganci, tak pro muže. Umístit ji můžete na jídelní stůl, do haly na stoleček nebo na recepci. Díky kůře která je obmotaná kolem stonků, je ideální kytici umístit do vyšší skleněné vázy.

  829 Kč
 • 795 Kč

  Kytice s ručně pletenou trávou působí netradičním dojmem, ale díky růžové barvě i romanticky. Proto se hodí nejvíce k narozeninám pro malé holčičky i mladé ženy. Umístění je vhodné do dětského pokojíčku na menší stolek, ale i na velký stůl do jídelny.

  795 Kč
 • 659 Kč

  Kytice je nevšední svým obdélníkovým uspořádáním karafiátů, proto se nejvíce hodí pro dámy které mají rády věci s nádechem originality. Kytičku umístěte nejlépe na nižší stůl jako je třeba konferenční, aby vyniklo uspořádání květů.

  659 Kč
 • 1 769 Kč

  Patrové květiny jsou ideální pro předávání na místě, na které se dívají lidé z větší vzdálenosti (koncert nebo jiné vystoupení na pódiu), ale samozřejmě ji můžete dát i ženě, která má narozeniny, případně někomu, na koho chcete udělat velký dojem. Obdarovaní si kytičku můžou umístit do nějakého výklenku, ke zdi nebo třeba na podlahu do haly. Na jídelní...

  1 769 Kč
 • 1 055 Kč

  Kytička je vázaná do dvou pater. Protože je vázaná z růží, je sama osobě elegantní, ale abychom jí dodali trošičku modernější nádech, přidali jsme k ní klacíčky a styl vazby jsme udělali do "kornoutu" Kytička není díky svému stylu vazby moc velká, proto je vhodné ji darovat k svátku, jako pozornost pro někoho, komu chcete udělat radost, případně k výročí.

  1 055 Kč
 • 879 Kč

  Kytice, kterou darujete, nemusí být vždy jen s rozkvetlými květy. Může být ze sušených plodů, různých listů, které se dají i zaplést do nejrůznějších tvarů a tím obzvláštnit vazbu. Tato kytice je velice nevšední, proto pokud chcete darovat ženě nebo muži nějakou zajímavou kytici, kterou určitě nedá nikdo jiný, s touhle neuděláte chybu.

  879 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek